Close

Duo lifting rzęs

Duo lifting rzęs + Henna Nikk Mole

Delikatne podkreślenie brwi i rzęs tworzy wspaniałą ramę dla oczu pozwala wydobyć ich piękno nadając spojrzeniu głębi

Duo lifting rzęs + Henna Nikk Mole

Delikatne podkreślenie brwi i rzęs tworzy wspaniałą ramę dla oczu pozwala wydobyć ich piękno nadając spojrzeniu głębi

Zapraszamy do naszego salonu

Co to jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu, kosmetyczka, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat.

Na czym polega laminacja rzęs?

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Jaki zestaw do liftingu i laminacji rzęs?

Cenionym na całym świecie zestawem do liftingu laminacji rzęs jest FALL IN THE VOLUME.  Efekt utrzymuje się przez nawet 6 tygodni, a w skad zestawu wchodzi wszystko co jest niezbędne do wykonania zabiegu, czyli:

  • Cream #1
  • Cream #2
  • Coating (Utrwalacz)
  • Pure Essence
  • Fixing Gel
  • Keratin
  • Boost
  • Płatki silikonowe różnych rozmiarów

Co po zabiegu ?

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Na rzęsy po liftingu i laminacji można normalnie nakładać pełen makijaż. Demakijaż również może odbywać się w ten sam sposób i za pomocą tych samych kosmetyków – nie powinno to uszkodzić rzęs. Należy jednak unikać pocierania oczu czy moczenia ich (np. podczas kąpieli w basenie czy morzu bez specjalnych okularków) – chociaż przez pierwsze kilka dni po zabiegu.

Przeciwwskazania

Mimo tego, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest w stu procentach bezpieczny i nieinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania przed ich wykonywaniem. Są to przede wszystkim infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie) ale też choroby przewlekłe. Dlatego przed planowanym zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem.